top of page
20200804_200933.jpg

PASJA!

Poznaj naszą historię.png
KILKA SŁÓW O YACHTING & OUTDOOR

O NAS:

 

Moja przygoda z yachtingiem, czy ujmując bardziej bezpośrednio: z wodą i motorówkami - zaczęła się ponad 10 lat temu. Było to marzenie, które przerodziło się w moją pierwszą motorówkę, nazwaną na cześć mojego taty „Królem Markiem”, wypływałem na niej kilkaset godzin, miałem dużo przygód, dużo się nauczyłem i pokochałem ten styl życia…


Później były kolejne łodzie, aż do czasów obecnych i pięknej motorówki, którą mam nadzieję, będziecie mieli Państwo przyjemność popływać.


Oprócz wody, moją pasją jest dobra zabawa ;) i szeroko rozumiana turystyka ekstremalna. Stąd w innych naszych propozycjach, możecie znaleźć możliwość wynajmu quadów, pomostów pływających, łódek, pontonów i organizacje związanych z tym wydarzeń


Podsumowując naszą ofertę, jest ona podzielona na dwie części:


YACHTING czyli wszystko co jest związane z wodą -  Czarter Motorówki → Rejsy po Odrze i Jez. Dąbskim → Organizacja Imprez → Narty Wodne → Rejsy Wędkarskie.
Pływamy głownie po Odrze, Jeziorze Dąbskim i Zalewie Szczecińskim.


oraz na drugą część:


OUTDOOR czyli przygody w lasach, na jeziorach, a w tej propozycji znajdziecie możliwość wynajmu quadów → organizację imprez integracyjnych → możliwość wynajmu profesjonalnych łódek, pomostów pływających czy pontonów, → organizację rejsów wędkarskich po okolicznych jeziorach.


Zlokalizowani  jesteśmy w Myśliborzu Wielkim, malowniczej miejscowości 30 km od Szczecina. To naprawdę piękna okolica z malowniczymi zachodami słońca!

 


A zatem: Zapraszamy do świata naszych przygód! Wszystko co Wam proponujemy, sami również robimy i kochamy!

 

Chcemy podzielić się tą pasją i … oczywiście kierujemy się zdrową zasadą: „Klient nasz pan!” więc pracujemy tak, abyście chcieli później do nas wracać i zamawiać kolejne usługi!


W razie pytań zapraszam do kontaktu i pozdrawiam
Piotr Żelachowski - Właściciel.

----------------------------------------------------------

wynajem motorówek - czarter motorówek - rejsy motorówkami

bottom of page